Mając do wyboru wiele ofert z rynku finansowego nie zawsze wiadomo, na którą się zdecydować, nie zawsze też dysponujemy czasem na analizę i porównanie tych wszystkich propozycji.

Meritum Finanse pomaga w znalezieniu najlepszego najkorzystniejszego rozwiązania, kierując się potrzebami i możliwościami naszego klienta.

Osobom reprezentującym branżę medyczną lekarzom stomatologom farmaceutom przedsiębiorcom prowadzącym własne gabinety oraz  zakłady lecznictwa NZOZ poszukującym kredytu, proponujemy rozwiązania bankowe oraz pozabankowe. W dostępie do finansowania bankowego przeszkodą jest zazwyczaj zła historia kredytowa lub brak tzw. zdolności lub czasami po prostu niski scoring kredytowy i liczne zapytania kredytowe. Biorąc to pod uwagę proponujemy:

  • Kredyty na oświadczenie dochodu do 600.000 zł decyzja w 24 godz
  • Kredyty dla Lekarzy do 2.000.000 zł decyzja w 48 godz
  • Pożyczki pozabankowe do 400.000 zł decyzja w 24 godz
  • Fundusze dla lekarzy do 200.000 zł, niewidoczne w bazie BIK BIG

SZYBKA POŻYCZKA LEKARSKA – jedyna taka oferta na rynku – finansowanie białej branży bez badania oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, bez zapytań w bazach BIK,BIG,KRD . Wystarczy przedstawić skan umowy pożyczki /kredytu z innej instytucji finansowej.  środki na państwa koncie do 24 godzin po podpisaniu umowy !!!

Wszystkie proponowane produkty nie wymagają zabezpieczeń a dochód do oceny, przyjmowany jest na podstawie złożonego Oświadczenia klienta lub wyciągów z konta bankowego  .Weryfikacja odbywa się zwykle przez kontakt telefoniczny i e-mail  w dogodnym dla Klienta czasie.

Naszą siłą są nasi Doradcy, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Współpracujemy z 40 bankami oraz wieloma firmami z sektora pozabankowego, dzięki czemu zwiększamy możliwość zdobycia kredytu lub pożyczki  dla lekarzy. Nasz klient nie musi sam szukać rozwiązań, od tego ma naszych sprawdzonych  Doradców.